W ubiegłym tygodniu odbyło się uroczyste podsumowanie emocjonujących rozgrywek międzyklasowych w grze „Dwa Ognie” klas 4.
Podczas spotkania Pani Dyrektor wręczyła zwycięzcom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody, gratulując wszystkim uczestnikom sportowej postawy, zaangażowania i ducha fair play. Czytaj dalej