Uczniowie klasy 2d doskonalą umiejętność sprawnego posługiwania się tabliczką mnożenia, pracując z Kartami Grabowskiego. Zajęcia sprzyjają nie tylko rozwijaniu kompetencji matematycznych, ale również kształtowaniu umiejętności współpracy, komunikacji i odpowiedzialności podczas pracy w grupach. Czytaj dalej
Archiwa kategorii: Wydarzenia I-III
DOOKOŁA ŚWIATA
Uczniowie klas 2b i 3a, w ramach wycieczki autokarowej, wzięli udział w wyprawie po siedmiu kontynentach. Oprócz wiedzy teoretycznej, nabyli także umiejętności praktyczne. Nauczyli się strzelać z łuku, wzięli udział w rodeo na dmu-chanym byku – jak na prawdziwym Dzikim Zachodzie! Poza tym „opłynęli Afrykę” i bawili się w wielkim Małpim Gaju MADAGASKAR.
Kim jest farmaceuta? Wyjątkowa lekcja dla klasy 2d
Uczniowie klasy 2d mieli niepowtarzalną okazję poznać tajniki zawodu farmaceuty, które przedstawiła im mama uczennicy.
Czytaj dalej
Gala Wielkiego Maratonu Czytelniczego – wyróżniona Zosia Leszczyńska
W dniu 18.06.2026r. W Audytorium Europejskiego Centrum Solidarności (ESC) w Gdańsku odbyła się uroczyste podsumowanie ogólnopolskiego konkursu czytelniczego – Wielki Maraton Czytelniczy – dla dzieci i młodzieży. Czytaj dalej
Od grosika do złotówki
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości pod honorowym patronatem Ministerstwa Finansów, w ramach projektu „Od grosika do złotówki” edukuje najmłodszych w zakresie finansów i bezpieczeństwa.
Czytaj dalej
Podsumowanie Wewnątrzszkolnego Konkursu Bibliotecznego
Przyszedł czas na podsumowanie naszego Wewnątrzszkolnego Konkursu Czytelniczego pt. „Ocalić od zapomnienia”. Czytaj dalej
Quiz „Bezpieczne wakacje 2026”
Ogłoszenie wyników Szkolnego Quizu „Bezpieczne wakacje 2026”
Czytaj dalej
Laureatki konkursu „Dzień Ziemi w obiektywie”
Miło nam poinformować, że uczennice naszej szkoły zostały laureatkami Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „Dzień Ziemi w obiektywie”, organizowanego przez SP 89 w Gdańsku.
Czytaj dalej
Piraci w akcji!
Piraci z Kaszub w składzie 1a, 1b, 1c i 2a zadowoleni wrócili z wyprawy po skarb kapitana Sparrowa. Pokonali wiele przeszkód w postaci tratw, parku linowego, przeprawy łódeczkami i labiryntu zaginionych dukatów. Czytaj dalej
Klasa 1b w Teatrze Wybrzeże – spotkanie z Pchłą Szachrajką
Klasa 1b wybrała się do Teatr Wybrzeże na spektakl „Pchła Szachrajka”. Uczniowie mieli okazję poznać przygody sprytnej i psotnej bohaterki, która nieustannie wpadała w zabawne i zaskakujące sytuacje. Przedstawienie dostarczyło wielu emocji i uśmiechu! Czytaj dalej