Uczniowie klas 2b i 3a, w ramach wycieczki autokarowej, wzięli udział w wyprawie po siedmiu kontynentach. Oprócz wiedzy teoretycznej, nabyli także umiejętności praktyczne. Nauczyli się strzelać z łuku, wzięli udział w rodeo na dmu-chanym byku – jak na prawdziwym Dzikim Zachodzie! Poza tym „opłynęli Afrykę” i bawili się w wielkim Małpim Gaju MADAGASKAR.
Chinka Yoko zabrała dzieci w magiczny świat baśni Dalekiego Wschodu. Uczniowie wzięli także udział w gorącej imprezie u Poli Podróżniczki, gdzie zatańczyli tańce świata. Na koniec podróży dzieci samo-dzielnie upiekły kiełbaski w ognisku. To był dzień pełen wrażeń i dobrej zabawy.



