W ubiegłym tygodniu odbyło się uroczyste podsumowanie emocjonujących rozgrywek międzyklasowych w grze „Dwa Ognie” klas 4.
Podczas spotkania Pani Dyrektor wręczyła zwycięzcom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody, gratulując wszystkim uczestnikom sportowej postawy, zaangażowania i ducha fair play. Czytaj dalej
Archiwa tagu: dwa ognie
DWA OGNIE USPORTOWIONE CHŁOPCÓW KL. IV
Za nami finałowa rozgrywka w Dwa Ognie Usportowione chłopców klas IV tzw. starcie tytanów, bo po raz drugi próbowaliśmy wyłonić zwycięzcę. Pierwsze gry zakończyły się remisem. Tym razem rozstrzygniecie nastąpiło bardzo szybko.
I miejsce zajęła klasa IVB, zwyciężając obydwa mecze i zdobywając 4 pkt. Czytaj dalej