Podsumowanie międzyklasowych rozgrywek w „Dwa Ognie” klas 4

Grupa uczniów klas 4 i trzech dorosłych stoi w rzędzie w szkolnej sali gimnastycznej. Uczestnicy ustawieni są na ławkach i niskich podestach między żółtymi pachołkami. Niektóre dzieci trzymają dyplomy i bidony, a część ma na szyi identyfikatory lub medale. W tle widać kosze do koszykówki, wysokie okna oraz inne osoby siedzące przy ścianie.W ubiegłym tygodniu odbyło się uroczyste podsumowanie emocjonujących rozgrywek międzyklasowych w grze „Dwa Ognie” klas 4.
Podczas spotkania Pani Dyrektor wręczyła zwycięzcom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody, gratulując wszystkim uczestnikom sportowej postawy, zaangażowania i ducha fair play. Czytaj dalej

DWA OGNIE USPORTOWIONE CHŁOPCÓW KL. IV

Trzy medale ułożone jak podium złoty, srebrny i brązowyZa nami finałowa rozgrywka w Dwa Ognie Usportowione chłopców klas IV tzw. starcie tytanów, bo po raz drugi próbowaliśmy wyłonić zwycięzcę. Pierwsze gry zakończyły się remisem. Tym razem rozstrzygniecie nastąpiło bardzo szybko.

I miejsce zajęła klasa IVB, zwyciężając obydwa mecze i zdobywając 4 pkt. Czytaj dalej