Podsumowanie międzyklasowych rozgrywek w „Dwa Ognie” klas 4

Grupa uczniów klas 4 i trzech dorosłych stoi w rzędzie w szkolnej sali gimnastycznej. Uczestnicy ustawieni są na ławkach i niskich podestach między żółtymi pachołkami. Niektóre dzieci trzymają dyplomy i bidony, a część ma na szyi identyfikatory lub medale. W tle widać kosze do koszykówki, wysokie okna oraz inne osoby siedzące przy ścianie.W ubiegłym tygodniu odbyło się uroczyste podsumowanie emocjonujących rozgrywek międzyklasowych w grze „Dwa Ognie” klas 4.
Podczas spotkania Pani Dyrektor wręczyła zwycięzcom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody, gratulując wszystkim uczestnikom sportowej postawy, zaangażowania i ducha fair play.

Wyniki rywalizacji

Kategoria dziewcząt
I miejsce – klasa 4B
II miejsce – klasa 4C
III miejsce – klasa 4A

Kategoria chłopców
I miejsce – klasa 4B
II miejsce – klasa 4C
III miejsce – klasa 4A

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom!

Grupa uczniów klas 4 i trzech dorosłych stoi w rzędzie w szkolnej sali gimnastycznej. Uczestnicy ustawieni są na ławkach i niskich podestach między żółtymi pachołkami. Niektóre dzieci trzymają dyplomy i bidony, a część ma na szyi identyfikatory lub medale. W tle widać kosze do koszykówki, wysokie okna oraz inne osoby siedzące przy ścianie. W szkolnej sali gimnastycznej pani dyrektor szkoły wręcza gratulacje i ściska dłoń jednej z uczennic stojących w rzędzie na ławce gimnastycznej. Obok znajduje się kilka dziewcząt ubranych w stroje sportowe, a jedna z nich trzyma dyplom. W tle widać innych uczniów obserwujących wydarzenie, żółte pachołki wyznaczające tor oraz drewnianą podłogę sali. W szkolnej sali gimnastycznej stoi długa grupa chłopców ustawionych w rzędzie na stepach i ławkach. Wielu z nich trzyma dyplomy, kartki lub drobne upominki, a część uśmiecha się i patrzy w stronę aparatu. W tle widać kosze do koszykówki, wysokie okna oraz drabinki gimnastyczne, a przed grupą ustawiono żółte pachołki wyznaczające tor. W szkolnej sali gimnastycznej grupa uczniów stoi w szeregu i otrzymuje gratulacje od dyrektorki, która wyciąga do nich rękę. W tle widoczne są kosz do koszykówki, drabinki gimnastyczne oraz pozostali uczniowie siedzący i stojący na parkiecie. W sali gimnastycznej pięć uczennic stoi na stopniach do aerobiku i prezentuje dyplom. Obok nich stoi uśmiechnięta dyrektorka, zwrócona w ich stronę. W tle, na parkiecie, siedzi grupa uczniów obserwujących wystąpienie. Widoczne są także materace gimnastyczne, pachołki treningowe oraz oznaczenia boiska na podłodze. W szkolnej sali gimnastycznej grupa uczennic stoi na ławce, odbierając upominki w postaci bidonów od dwóch nauczycielek. Jedna z dziewcząt trzyma dyplom, a pozostałe oglądają otrzymane nagrody. W tle widoczni są siedzący uczniowie oraz kosze do koszykówki.