Dzieci ze świetlicy przygotowały przedstawienie „Szewczyk Dratewka”, które zaprezentowały uczniom klas 1-3.
Podczas tego wydarzenia podsumowaliśmy również Świetlicowy Konkurs Czytelniczy „Bajkowy zeszyt”, w którym uczniowie klas pierwszych ilustrowali bajki czytane im przez członków rodziny. Czytaj dalej
Archiwa tagu: przedstawienie
Odważ się mówić, co widzisz, myślisz i czujesz
W miniony wtorek uczniowie klasy 1c wybrali się do Teatru Miniatura na lalkowy spektakl oparty na ponadczasowej baśni Hansa Christiana Andersena pt. „Nowe szaty cesarza”. Czytaj dalej
Gdańskie Lwiątka z klasy 2b w Teatrze Miniatura
Gang Godziny Duchów
W miniony wtorek uczniowie klasy 3c i 2b wybrali się do Teatru Miniatura na premierę spektaklu pt. „Gang Godziny Duchów”.Teatralna adaptacja książki Davida Walliamsa, która dzieje się w szpitalu, zachwyciła młodych widzów.
Czytaj dalej
Uczniowie klasy 7b nad jeziorem Świteź
Na ostatnich lekcjach języka polskiego uczniowie klasy 7b poznali balladę Adama Mickiewicza pt. ”Świtezianka”, na podstawie której przygotowali inscenizację teatralną. Rozdzielili role, przygotowali dekoracje, rekwizyty i kostiumy. Stworzyli romantyczny klimat utworu. Poszczególne zespoły zaprezentowały scenki na lekcji języka polskiego. To przedstawienie pomoże w utrwaleniu znajomości lektury. Czytaj dalej