Dzisiaj uczniowie naszej szkoły świętowali Dzień Edukacji Narodowej uczestnicząc w festynie ekologiczno – sportowym. Na boisku szkolnym odbywały się zawody sportowe, a tereny zielone wokół szkoły były zajęte przez stanowiska z konkurencjami o charakterze ekologicznym. Piękna jesienna pogoda sprawiła, że wszyscy się świetnie bawili zdobywając nagrody.
Archiwa kategorii: Nasze dobre praktyki
II śniadanie II B
Zielona Szkoła w Wygoninie
Nagoroda za Rowerowy Maj
Szkolny Quiz o Ruchu Drogowym
Dnia 25 września odbył się Szkolny Quiz o Ruchu Drogowym na Platformie on-line Quizizz. Do zmagań przystapili uczniowie klas II i III. Rywalizacja była zacięta do walki o tytuł mistrza przystąpiło ponad 50 uczniów.
Biegu Czyste Miasto
Warsztaty z udzielania pierwszej pomocy dla klas II
Koło HOPR znowu w akcji!
Mistrzostwa Gdańska w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Uczennice naszej szkoły wzięły udział w Mistrzostwach Gdańska w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Podczas zmagań dziewczęta rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: Igrzyska Dzieci (rocznik 2007 i młodsze) i Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik 2005-2006). Konkurencja była bardzo duża bo na starcie stawiło się aż 21 zespołów żeńskich.
FitKlasa ruszyła!
Podstawowym celem zajęć FitKlasa jest zapewnienie dzieciom w klasach I-III dodatkowej porcji wysiłku fizycznego, porcji ważnej rozwojowo i zdrowotnie. Zawsze pamiętając o pozostawianiu w głowach i „sercach” dzieci dobrych doświadczeń, zachęcających do aktywności fizycznej, w tym do powrotu na zajęcia FitKlasa.





