Czytaj dalej
Podsumowanie Tygodnia dobrych Relacji i Nawyków
Czytaj dalej
Drodzy Maratończycy Wewnątrzszkolnego Maratonu Czytelniczego przyszedł czas na czytanie ostatniej w tym roku szkolnym lektury w naszym maratonie.
Autorki: Anna Czerwińska-Rydel
Tytuł: „Tajemnica Matyldy” Czytaj dalej
Klasa 2 d w ramach zacieśniania relacji koleżeńskich robiła wspólnie naleśniki. Było bardzo smacznie. Czytaj dalej
W naszej szkole odbyły się wyjątkowe warsztaty poświęcone tematyce Zespołu Downa. Spotkanie poprowadziła Pani Marietta z Fundacji „Ja Też”, która w niezwykle ciekawy i przystępny sposób przybliżyła uczniom kwestie związane z różnorodnością, akceptacją i codziennym funkcjonowaniem osób z trisomią 21. Czytaj dalej
Ponad 30 naszych wolontariuszy wzięło udział w niedzielnym Maratonie Energa Gdańsk, wspierając organizację wydarzenia Czytaj dalej
Miło nam jest poinformować, że uczennica naszej szkoły, Małgorzata Kamińska z kl. VIII B, zdobyła tytuł finalisty Konkursu Kuratoryjnego z Języka Polskiego. To wyjątkowe osiągnięcie jest efektem jej prawdziwej pasji do literatury i języka ojczystego. Czytaj dalej
Z każdym tygodniem jest nas coraz więcej, ale nasze drzwi (i pudełka z klockami) są szeroko otwarte dla nowych osób!
Chcesz dołączyć do tej zgranej ekipy? Zapraszamy każdego, kto ma ochotę na partyjkę w świetnym towarzystwie. Czytaj dalej