Klasa 1b wybrała się do Teatr Wybrzeże na spektakl „Pchła Szachrajka”. Uczniowie mieli okazję poznać przygody sprytnej i psotnej bohaterki, która nieustannie wpadała w zabawne i zaskakujące sytuacje. Przedstawienie dostarczyło wielu emocji i uśmiechu! Czytaj dalej
Archiwa autora: Małgorzata Sowa
Poznajemy zawód dietetyka-zdrowo i kolorowo w klasie 1b
Poznajemy zawody naszych rodziców
Uczniów klasy 1b odwiedziła mama Sary – Pani Kasia, która na co dzień pracuje jako dietetyk. Przeprowadziła ona niezwykle ciekawe i angażujące zajęcia, podczas których dzieci dowiedziały się, jak ważne jest zdrowe odżywianie oraz jakie produkty warto wybierać, aby dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Czytaj dalej
Słodki Dzień Czekolady z zespołem Kropka
Szkolny zespół „Kropka” wprowadził wszystkich w słodki nastrój z okazji Dnia Czekolady! Uczniowie zaprezentowali radosną i pełną energii interpretację wiersza Danuty Wawiłow „Zapach czekolady”.
Czytaj dalej
Szkolny Zespół Muzyczny „Kropka” wita wiosnę
Szkolny Zespół Muzyczny „Kropka” wita wiosnę śpiewająco!
Czytaj dalej
Skarpetkowe przygody klasy 1
Uczniowie klasy 1B poznali lekturę „Przygody 10 skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)”. Zainspirowane historią dzieci uruchomiły swoją wyobraźnię i stworzyły własne pacynki ze skarpetek. Każda z nich ma swój charakter, imię i pomysł na przygodę.
Czytaj dalej
Pączkowe świętowanie w klasie 1b
Dziś w klasie 1b było wyjątkowo słodko! Z okazji Tłustego Czwartku uczniowie zajadali się pysznymi pączkami. To był nie tylko dzień pełen smakołyków, ale także świetna okazja do rozmów o naszych tradycjach. Jak widać – pączki smakowały wyśmienicie!
Czytaj dalej
Dzień Tańca
Obrazek
Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca odwiedziła nas para tancerzy, która zaprezentowała pokaz aż 6 tańców towarzyskich: samby, cha-cha, jive’a, walca wiedeńskiego, tanga oraz quickstep. Czytaj dalej
XIV Międzyszkolny Konkurs „Kolęd i pastorałek w tradycji kultury polskiej”
Czytaj dalej
Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Zabawa sztuką”
Klasa 1b zakończyła Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Zabawa sztuką”. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonywały zadania projektowe. Poznały nie tylko dzieła słynnych malarzy oraz nietypowe sposoby malowania, ale również poszerzyły swoją wiedzę ze sztuki architektonicznej. Maluchy nauczyły się, jak łatwo i ciekawie można zorganizować wspaniałe zabawy na popołudniowe spotkania z rówieśnikami. Czytaj dalej
Mamy w szkole bajkopisarkę

Nasza uczennica z klasy 3a Basia B. zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Klas III pt. „Mamo napiszę Ci bajkę”. Brawo Basiu, gratulujemy!!!