Konkurs plastyczny „Radosna wiosna”

Grupa dzieci w bibliotece, laureaci oraz wyróżnieni wraz z pomysłodawcą konkursuUczennica kl.3a Basia B. wraz z nauczycielami zorganizowała konkurs plastyczny dla klas I-III pt. „Radosna wiosna”. Zwycięzcami zostali:
I miejsce Karolina G. kl. III
II miejsc. Bartek K. kl. Ia
III miejsce Mateusz P. kl. Ic
Wyróżnienia otrzymali:
Anastasia kl.2a, Liliana kl.1b, Aleksander kl.2b, Nikola kl. 2b
Czytaj dalej

„Niepodległa do hymnu”

Uczniowie z klasy 2b,ubrani na galowo, stoją w 3 szeregach. Za dziećmi na ścianie wisi tablica korkowa z białym napisem 11 listopada i czerwonym Dzień NiepodległościW środę,10 listopada o godz.11.00 wszyscy uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami  zaśpiewali  Mazurka Dąbrowskiego. Dzieci ubrane na galowo , w udekorowanej symbolami narodowymi  klasie przepięknie zaprezentowały znajomość hymnu polskiego. Dołączyliśmy w ten sposób do ogólnopolskiej akcji „Niepodległa do hymnu” czcząc kolejną rocznicę  odzyskania przez Polskę niepodległości. Czytaj dalej