Za nami kolejna akcja Tygodnia Zdrowia w naszej szkole. W ramach obchodów mieliśmy zajęcia na temat zdrowego stylu życia, plakaty i lapbooki promujące zdrowie, ćwiczenia aerobowe, pomiary ciśnienia tętniczego i pulsu, a także degustacje jabłek. Naszej kadrze w ramach obchodów zaproponowaliśmy przerwy z ziołową herbatką. Czytaj dalej
Moja pasja – liderem być!
W klasie 1c odbyły się wyjątkowe warsztaty z udziałem taty Julka, który zaprezentował, na czym polega praca project managera. Pan Paweł poprowadził zajęcia w ramach realizacji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Moja Pasja – Moja Przyszłość”.
Czytaj dalej
Szczotkuj, czyść, żuj i kontroluj!
Od najmłodszych lat warto kształtować prawidłowe nawyki higieny jamy ustnej. Dlatego uczniowie klas pierwszych wzięli udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Dziel się Uśmiechem” realizowanym przez Polski Czerwony Krzyż i MARS Polska we współpracy z Polskim Towarzystwem Stomatologicznym.
Sukces w XV Trójmiejskim Konkursie Plastycznym „Pisanka”!
Mamy powody do dumy! Z radością informujemy, że Basia z klasy 8B zdobyła III miejsce w kategorii klas 4-8 w XV Trójmiejskim Konkursie Plastycznym „Pisanka”, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 65 w Gdańsku. Czytaj dalej
„Zabawy z matematyką” – zabawa na kwiecień
„Bajkowe bryły geometryczne”
Waszym zadaniem jest:
zbudowanie z figur przestrzennych postaci z bajki, filmu lub własnej wyobraźni, wykorzystując bryły geometryczne (np. sześcian, walec, kula, ostrosłup). Czytaj dalej
„NAJWIĘCEJ MOCY JEST W PIERWSZEJ POMOCY”
2. etap V Wojewódzkiego Konkursu z PP za nami. W konkursie wzięło udział 30 drużyny z województwa pomorskiego. Czytaj dalej
I miejsce w konkursie filmowym „Ryzyko czai się za rogiem”
Mamy I miejsce!
Z ogromną radością informujemy, że uczennice naszej szkoły zdobyły I miejsce w konkursie filmowym pt. „RYZYKO czai się za rogiem”, organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Gdańsku. Czytaj dalej
II miejsce w XII Wojewódzkim Konkursie Frazeologicznym
Z radością informujemy, że uczennica klasy VIII b, Tosia Flasińska, zajęła II miejsce w XII Wojewódzkim Konkursie Frazeologicznym „Rusz głową nad frazeologią”. Tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem „Językowy świat roślin”. Czytaj dalej
Finalistki Wojewódzko-Metropolitalnego Konkursu Biblijnego!
Mamy to!
Sześć Finalistek Wojewódzko-Metropolitalnego Konkursu Biblijnego!
Finał już w maju – Trzymamy za Was mocno kciuki!
I już jesteśmy z Was dumni! <3 Czytaj dalej
„Serce w słoiku”
Święta coraz bliżej, a nasi Wolontariusze z tej okazji przygotowali tradycyjną sałatkę jarzynową
Blisko 40 słoików wypełnionych sałatką trafiło do Lodówki Społecznej w ramach akcji Serce w Słoiku ❤️
Dzięki temu, najbardziej potrzebujący będą mogli poczuć, chociaż trochę, smak Świąt Czytaj dalej