Po raz kolejny w naszej szkole odbyły się warsztaty Edukacja – Segregacja, których celem jest dbanie o otaczający nas świat🌏♻️💚.Edukacja – Segregacja
Po raz kolejny w naszej szkole odbyły się warsztaty Edukacja – Segregacja, których celem jest dbanie o otaczający nas świat🌏♻️💚.
Klasa 2 c uczestniczyła w pokazie i warsztatach „Jak magiczne substancje pomagają oczyścić środowisko” w ramach Bałtyckiego Festiwalu Nauki zorganizowanego przez Politechnikę Gdańską.
Dnia 25 maja 2023 r. uczniowie klasy 3A uczestniczyli w różnych pokazach i zajęciach w ramach Bałtyckiego Festiwalu Nauki. W trakcie pokazu uczniowie dokonywali obserwacji zmiany kolorów płomieni pod wpływem wzbudzenia różnych pierwiastków. Wzięli udział w demonstracji wybranych ciekawych zjawisk z dziedziny optoelektroniki, zarówno o charakterze naukowym jak i mających miejsce w życiu codziennym.
Dnia 3 listopada 2022 roku klasa 2c wybrała się na zajęcia „Odlotowe balony” do Centrum Hewelianum w Gdańsku. Uczniowie zwiedzili wystawę Dookoła Świata. Wykorzystując wspaniałą jesienną pogodę dzieci odbyły udany spacer powrotny do szkoły. 



