W bibliotece

Godziny pracy biblioteki i czytelni multimedialnej

BIBLIOTEKA ICIM

czawartek

piatek

7.30 – 15.00

prace wewnętrzne

7.30 – 15.00

7.30 – 10.55

13.15 – 14.55

7.30 – 9.05

13.15 – 14.55

W przypadku uszkodzenia, zniszczenia lub niezwrócenia podręcznika należy dokonać zwrotu kosztów zakupu . Kwota ta stanowi dochód szkoły.

numer rachunku: 96 1240 1268 1111 0010 3840 9209.

W tytule zwrotu powinny być zawarte dane:
Imię i nazwisko ucznia, klasa i tytuł podręcznika

dodatkowe informacje w  Regulamienie korzystania z podręczników darmowych w SP 47 w Gdańsku:

Regulamin korzystania z podręczniów (zawiera ceny podreczników) Regulamin i zał. nr 2 rok 2018 2019

Instrukcja postępowania w przypadku zagubienia bądź zniszczenia podręcznika instrukcja-postępowania-zniszczony_podręcznik-SP-47-hm(3)

Masz ochotę poczytać, bądż szukasz lektury, sprawdź ofertę na poniższym widgecie.

Znajdziesz tu między innymi lektury:

• Balladyna, Juliusz Słowacki
  • Dziady cz.2, Adam Mickiewicz
  • Zemsta, Aleksander Fredro
  • Janko Muzykant , Henryk Sienkiewicz
    oraz wiele innych, zapraszamy do korzystania!smiley

Aktualne lektury klas 1-8

W bibliotece i czytelni multimedialnej zawsze chętnie cię widzimy, nie stawiamy stopni, do niczego nie zmuszamy.

W bibliotece możesz:

• wybierać, wypożyczać przeglądać ciekawe książki
  • czytać czasopisma
  • szukać informacji

W czytelni możesz:

• szukać informacji w tradycyjnych wydawnictwach informacyjnych (encyklopedie, słowniki, leksykony), w multimediach oraz w Internecie
  • wykorzystywać komputer jako narzędzie pracy
Tu możesz  czytać, odrabiać lekcje,  myśleć, mieć spokój, uśmiechać się!
  • Biblioteka posiada wypożyczalnię i czytelnię. W czytelni znajdują się 4 komputery multimedialne.
  • Księgozbiór biblioteki liczy około 11 tys. dokumentów bibliotecznych.
  • Zbiory biblioteki obejmują: wydawnictwa informacyjne, lektury dla poszczególnych klas, literaturę popularnonaukową i literaturę piękną dla dzieci i młodzieży oraz księgozbiór pedagogiczny i metodyczny dla nauczycieli.
  • Gromadzimy zbiory książkowe i multimedialne.
  • Prenumerujemy czasopisma
  • dla uczniów ( „Kumpel”, „Młody Technik”, „Poznaj Świat”, „Świerszczyk”, „Victor Junior”);
  • dla nauczycieli. („Biblioteka w Szkole”, „Doradca Dyrektora Szkoły”, „Dziennik Bałtycki”, „Głos Nauczycielski”, „IT w Edukacji”, „Język Polski w Szkole dla kl. IV-VI, „Świetlica”, „Wiadomości Historyczne”, „Wszystko dla Szkoły”, „Wychowanie w Przedszkolu”, „Życie Szkoły”.