Morze Grosza

Na stole wysypana jest duża góra groszy, a na niej 3 osoby położyły dłonie, na których mają lateksowe rękawiczki. Na stole stoi też duży słój wypełniony groszami.W końcu się udało!
Zalało nas Morze Grosza – po wielogodzinnej żmudnej pracy przy segregacji monet możemy podsumować zbiórkę groszy w ramach Akcji „Morze Grosza”.

Wspólnie zebraliśmy 1080,71 gr dla Małgosi z Gdańska chorej na SMA !!!

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA LICZNY UDZIAŁ W AKCJI ❤️

Chłopiec trzyma w ręku plastikowy woreczek, z którego przesypuje do dużego słoika grosze. Słoik trzyma drugi chłopiec. W tle są dzieci, które znajdują się w sali lekcyjnej. Jeden chłopak przesypuje grosze z metalowej puszki do dużego słoika, który jest trzymany przez innego chłopaka w koszulce wolontariusza. Obaj znajdują się w sali lekcyjnej. Na stole wysypana jest duża góra groszy, a na niej 3 osoby położyły dłonie, na których mają lateksowe rękawiczki. Na stole stoi też duży słój wypełniony groszami. Dwóch chłopców siedzi przy stole. Za jednym z nich stoi kolejny chłopiec, a przy nim stoją dwie dziewczyny, które unoszą w górę kciuki. Na stole rozsypana jest duża ilość groszy. Dwóch chłopaków stoi przy maszynie liczącej monety. Jeden w ręku trzyma plastikową tacę pełną groszy. Chłopak w ręku trzyma 3 paragony. Szeroko uśmiechnięty chłopak w koszulce wolontariusza stoi na korytarzu i trzyma w ręku wielki słój po brzegi pełny groszy.