
Świetlicowy turniej w Abalone.
W tym roku po raz kolejny nasze świetliczaki dzielnie walczyły w trwającym przez cały miesiąc turnieju gry Abalone – strategicznej grze planszowej, cieszącej się dużym zainteresowaniem. Czytaj dalej
Dzień Kota
7 lutego 2025 obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kota. Uczniowie klas 1-3 przebrali się za te czworonogi. W trakcie zajęć poruszone zostały tematy odpowiedzialnej opieki nad zwierzętami domowymi oraz ich świadomej adopcji. Uczniowie wykonali maski kotów oraz nauczyli się wiersza Juliana Tuwima „Kotek”.Czytaj dalej
Podsumowanie I semestru nauki 2024/2025
W miniony wtorek uczniowie klas 4-8 spotkali się na apelu, aby uroczyście zakończyć i podsumować I semestr nauki w roku szkolnym 2024/2025. Podczas uroczystości aż 170 uczniów otrzymało wyróżnienia za wysokie wyniki w nauce i zachowaniu. Wielu uczniów odebrało również dyplomy i nagrody za zdobyte miejsca w konkursach polonistycznych i matematycznych. Czytaj dalej
„Zabawy z matematyką” – zabawa na Ferie
Wymyśl grę związaną z matematyką.
Ustal i zapisz zasady.
Wykonaj grę tak, abyśmy mogli zagrać w nią na lekcji.
Na oddanie prac macie czas do końca ferii.
Udanej zabawy
Półkolonie Akcja Zima 2025 – harmonogram
Zapraszamy zainteresowane osoby do zapoznania się z programem półkolonii realizowanych na terenie naszej szkoły, w ramach Akcji Zima 2025.
Akcja-Zima-17.02-21.02.2025
1b na zajęciach „Dzień z życia archeologa” w Spichlerzu „Błękitny Baranek”
Czytaj dalej
Wybór szkoły-warsztaty kl.8a oraz 8c
Klasa 8a oraz 8c miały okazję wziąć udział w niezwykłych warsztatach w Centrum Rozwoju Talentów! Podczas spotkania uczniowie zgłębili temat świadomego wyboru dalszej drogi edukacyjnej, poznając różnorodne możliwości, które czekają na nich po zakończeniu szkoły podstawowej. Była to świetna okazja, aby dowiedzieć się, jak najlepiej dopasować swoją przyszłość zawodową do pasji i zainteresowań.
Czytaj dalej
Światowy Dzień Chorego – zbiórka

Przewody, przełączniki, próbniki – witajcie w świecie elektryki!
W ramach Akademii Gdańskich Lwiątek klasa 3c wybrała się do Europejskiego Centrum Solidarności na warsztaty eLECHtryka oraz wystawę stałą.
Czytaj dalej