Klasa 2d uczestniczyła w zajęciach w Muzeum Morskim w Gdańsku poświęconych pracy portu. Uczniowie dowiedzieli się, jak wygląda codzienne życie w porcie, jakie statki tam przypływają oraz jakie towary są przeładowywane.
Czytaj dalej
Szkolny Klub Rummikub!
Czytaj dalej
Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych
Zapraszam do biblioteki.
Czytaj dalej
Gala Wolontariatu „Bursztynowe Dźwigi”
Grupa Wolontariuszy uczestniczyła w piątkowy wieczór w wyjątkowym wydarzeniu jakim była Gala Wolontariatu „Bursztynowe Dźwigi” organizowana przez @FundacjaHospocyjna w Europejskim Centrum Solidarności Czytaj dalej
Światowy Dzień Jabłka w naszej szkole!
Czytaj dalej
Głośne czytanie
Sztafetowe biegi przełajowe
24 września reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w pierwszych w tym roku zawodach w ramach Gdańskiej Olimpiady Młodzieży. Rywalizacja odbyła się w Parku Jana Pawła II, przy pięknej, słonecznej pogodzie. Nasi zawodnicy pokazali prawdziwego ducha walki i sportowe zaangażowanie. Brawo dla całej drużyny!
Film z wydarzenia Czytaj dalej
Odwiedzamy miejsca pamięci narodowej
25 września 2025 r. w ramach obchodów 86-tej rocznicy wybuchu II wojny światowej uczniowie klas starszych naszej szkoły odwiedzili miejsca pamięci narodowej. Czytaj dalej
Kodowanie + opowiadanie = superlekcja!
Małe krawcowe
Nasze małe krawcowe zrobiły sobie niezbędne przybory do szycia, czyli poduszeczki do igieł.
Czytaj dalej