W listopadzie nasze świetliczaki po raz kolejny dzielnie walczyły w trwającym przez cały miesiąc turnieju gry Abalone – strategicznej gry planszowej cieszącej się dużym zainteresowaniem.
Pluszowy Miś
W dniach od 24 do 28 listopada odbyło się w naszej bibliotece Święto Pluszowego Misia. Uczniowie przynieśli swoje maskotki by wraz z dużym białym pluszowym Misiem szkolnym świętować jego dzień przypadający na 25 listopada. Było radośnie i miło. Więcej fotografii z tego dnia na naszym szkolnym FB.
Źródełko
PomagaMy
Grudzień to ten wyjątkowy moment w roku, kiedy nasze serca otwierają się trochę szerzej niż zwykle. Czytaj dalej
Mikołajki w bibliotece
6c odwiedziła Muzeum Archeologiczne
24 listopada klasa 6c odwiedziła Muzeum Archeologiczne Błękitny Baranek. Podczas wizyty odbyły się warsztaty archeologiczne, podczas których uczniowie mieli za zadanie odgadnąć, do czego służyły rozdane im przedmioty. Do dyspozycji mieli miarkę, lupę, wagę oraz karty pracy. Czytaj dalej
Uczniowie kl. IVC w Ośrodku Kultury Morskiej w Gdańsku
Dnia 25 listopada uczniowie kl. IVC odwiedzili Ośrodek Kultury Morskiej w Gdańsku i uczestniczyli w ekscytujących warsztatach na temat budownictwa okrętowego i kontaktów handlowych Gdańska XVI- XVIII w. Czytaj dalej
Płatności za obiady – grudzień 2025
Informujemy, że kwota do zapłaty za obiady za miesiąc grudzień 2025 r. wynosi: 82,50 zł
(15 dni x 5,50 zł = 82,50 zł).
Termin płatności: do 10 grudnia 2025 r.
UWAGA: Proszę, aby uiszczając opłaty, uwzględnić odpisy z listopada oraz wyjątkowo planowane nieobecności z grudnia. Odpisy należy zaznaczać w systemie iOpłaty.
Bardzo proszę o sprawne uiszczanie należności.
Andrzejkowa zabawa
W ubiegły piątek w andrzejkowym nastroju bawiły się także młodsze klasy. Zgodnie ze zwyczajem w kasie 1c nie zabrakło tego dnia wróżb. Była super zabawa z przymrużeniem oka 😉