Klasa 2d wybrała się do Filharmonii na wyjątkowy Koncert Edukacyjny „Muzyczne kino z Baltic Bandą”, który na długo pozostanie w ich pamięci. Dzieci z dumą utrwalały najważniejsze zabytki Gdańska, odkrywając piękno swojego miasta.Chwila zadumy nad zamarzniętą Motławą dopełniła ten pełen emocji i zachwytu dzień.
Czytaj dalej
„Zabawy z matematyką” – zabawa na luty
„Matematyczna kartka walentynkowa”
Wykonaj kartkę walentynkową o matematycznym kształcie (np. serce, figura geometryczna, znak ∞).
Kartka musi zawierać
- elementy matematyczne (liczby, działania, wzory, symbole),
- życzenia lub wyznanie zapisane językiem matematyki,
- estetyczna, samodzielnie wykonana.
Technika: dowolna
Na oddanie prac macie czas do końca miesiąca
Międzynarodowy Dzień Pizzy w świetlicy
Dzisiaj królowała pizza!
Z okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy, jednej z najbardziej znanych i lubianych potraw na całym świecie, dzieci stworzyły swoje wymarzone pizzę z papieru.
Czytaj dalej
Zaproszenie do udziału w konkursie
BIBLIOTEKA ZACHĘCA
DROGIE KOLEŻANKI
DRODZY KOLEDZY
Konkurs na plakat Tygodnia Bibliotek 2026
Zapraszam do udziału w konkursie, którego celem jest podnoszenie prestiżu bibliotek i czytelnictwa. Czytaj dalej
X Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
We, wtorek 13 stycznia w świetlicy szkolnej już po raz X odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek dla klas I-III. Celem konkursu było kultywowanie wśród uczniów polskiej tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz popularyzacja znanych i mniej znanych pieśni bożonarodzeniowych. Czytaj dalej
Płatności za obiady – luty 2026
Informujemy, że kwota do zapłaty za obiady za miesiąc luty 2026 r. wynosi: 110,00 zł
(20 dni x 5,50 zł = 110,00 zł).
Termin płatności: do 10 lutego 2026 r.
Ogólnopolski Konkurs plastyczny – Opowieści z Narni
Biblioteka zachęca do udziału w Ogólnopolskim Konkursie plastycznym, w którym źródłem inspiracji jest seria Opowieści z Narni. Szczegóły konkursu Czytaj dalej
II miejsce w rejonowym etapie XXXIII Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia
Serdecznie gratulujemy Szymonowi Mach z klasy 8c zajęcia II miejsca w rejonowym etapie Olimpiady Zdrowia organizowanej przez PCK. Brawo Szymon!!! Czytaj dalej
Szkolny Konkurs Plastyczny „Bezpieczne ferie”
Szkolny Konkurs Plastyczny „Bezpieczne ferie” rozstrzygnięty!
Uczniowie klas I-III wzięli udział w konkursie plastycznym, którego celem było propagowanie zasad bezpiecznego wypoczynku podczas ferii zimowych oraz rozwijanie zdolności i kreatywności dzieci. Czytaj dalej
Bezpieczne ferie
Uczniowie klas 2 i 3 zaprezentowali wyjątkowe przedstawienie – na scenie pojawili się aktorzy oraz pacynki, które skradły serca publiczności. Nie zabrakło też energii i zabawy – „bałwankowy taniec” wprowadził wszystkich w zimowy nastrój.