Wycieczka po gdańskim lotnisku i spotkanie ze Strażą Graniczną

Uczniowie w żółtych kamizelkach z nauczycielkami stoją i klęczą na tle małego, starego samolotu.Mimo że to jeszcze nie Dzień Dziecka, uczniowie klasy 1b i 1c wzięli udział w niesamowitej wyciecze po gdańskim lotnisku. Zwiedziliśmy halę obsługi bagażu, jego przewożenia i prześwietlania, oglądaliśmy pracę obsługi naziemnej, widzieliśmy kołujące, startujące i parkujące samoloty. Spotkaliśmy się z panami ze Straży Granicznej, którzy opowiedzieli o swoje pracy i pokazali sprzęt,z którym pracują oraz ze strażakami, którzy pokazali, w jaki sposób działają działka wodne . Kierujemy serdeczne podziękowania dla pracowników lotniska oraz dla mamy Jasia z 1c, która zorganizowała dla nas tę fantastyczną wyprawę.

Uczniowie w żółtych kamizelkach wraz ze strażakami i nauczycielkami stoją na tle wozu strażackiego. Uczniowie w żółtych kamizelkach z nauczycielkami stoją i klęczą na tle małego, starego samolotu. grupa uczniów ustawiona wokół strażnika ze straży granicznej, wokół którego leży rozstawiony sprzęt do pracy. Uczniowie w żółtych kamizelkach stoją na trawie, niektórzy tyłem , niektórzy uśmiechnięci, po prawej stronie działko wozu strażackiego które "sika" wodą. W tle hangar i samolot po lewej stronie. Uczniowie w żółtych kamizelkach i opiekunki stoją w hangarze na tle dzioba samolotu. W tle pracownicy lotniska, metalowe konstrukcja dachu i schody do samolotu.