Finał bibliotecznej zabawy literackiej z okazji Światowego dnia Książki i Praw Autorskich zaowocował wyłonieniem się z naszej społeczności szkolnej młodych twórców literackich. Tematem zabawy było napisanie wesołego limeryku o książce.
Serdecznie gratuluję i brawa wielkie!!!