Nadia uczennica z klasy 1a zajęła III miejsce w międzyświetlicowym konkursie plastyczno-technicznym „Magiczne Motyle”.
Gratulujemy.
Czytaj dalej
Nadia uczennica z klasy 1a zajęła III miejsce w międzyświetlicowym konkursie plastyczno-technicznym „Magiczne Motyle”.
Gratulujemy.
Czytaj dalej
„Zimne morze” – w pracy malarskiej. Zimna gama barwna z akcentem kolorystycznym. Zmniejszanie brył na dalszych planach. Lekcja plastyki w klasach 4. Nauczyciel Ewa Siemaszko Czytaj dalej
Na terenie szkoły przeprowadzony został konkurs plastyczny pt. „Galeria prac” na I piętro (prace o wymiarach 50x70cm). Do konkursu przystąpili chętni uczniowie z klas IV-VIII. Większość prac wykonano na zajęciach kółka artystyczno-technicznego. Nauczyciel Ewa Siemaszko Czytaj dalej
Uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej dołączyli do akcji „Podaruj kartkę na święta”. Inicjatywa ta była dedykowana dzieciom przebywającym w Szpitalu Dziecięcym Polanki w Gdańsku. Mamy nadzieje, że samodzielnie wykonane kartki w świetlicy szkolnej umilą czas małym pacjentom : ) Czytaj dalej
„Zachód słońca” – w pracy malarskiej. Kontrasty światłocieniowe. Lekcja plastyki w klasach 5. Nauczyciel Ewa Siemaszko
Spośród kartek, które spełniły wymogi regulaminu, jury wybrało laureatów szkolnego konkursu na świąteczną kartkę. Do końca tego tygodnia do rodziców laureatów zostanie wysłana wiadomość o nagrodzie 😊🎄
Czytaj dalej
Uczniowie naszej szkoły otrzymali nagrody w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym “Jedenasty listopada – Polska w obrazach” organizowanym przez SP nr 61 w Gdańsku.
Czytaj dalej