Sałatka jarzynowa w jadłodzielni

Zdjęcie przedstawia wielką lodówkę, na której umieszczony jest napis "Jadłodzielnica".Tuż przed przerwą świąteczną Wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu przygotowali tradycyjną sałatkę jarzynową, którą podzieliliśmy się z osobami potrzebującymi i ubogimi.
40 słoików z sałatką trafiło do trzech gdańskich #jadłodzielni.

Okres świąteczny to czas, w którym szczególnie pamiętamy o potrzebujących i samotnych, ale także uczymy się nie marnować jedzenia, którego tak dużo idzie na śmietnik – #jadłodzielnia to świetny sposób na niemarnowanie i dzielenie się jedzeniem.

Dziękujemy rodzicom za dostarczenie słoików, uczniom za przygotowanie sałatki, szczególnie dziękujemy Pani Marzenie za perfekcyjną pomoc w krojeniu warzyw oraz sklepowi „Sery Dla Ciebie” za ufundowanie produktów ❤️

Zdjęcie przedstawia wielką lodówkę, na której umieszczony jest napis "Jadłodzielnia Orunia". W niej stoją słoiki z sałatką. Zdjęcie przedstawia wielką lodówkę, na której umieszczony jest plakat informujący o śniadaniu wielkanocnym z osobami potrzebującymi. W lodówce stoją słoiki z sałatką. Zdjęcie przedstawia wielką lodówkę, na której umieszczony jest napis "Jadłodzielnica". Na stole stoi kilkanaście słoików. Zdjęcie zrobione z góry. Zdjęcie zrobione z góry. Na stole stoi wielka miska, w której jest sałatka jarzynowa. 4 osoby pakują sałatkę do słoików. Widoczne są tylko ich ręce, w których trzymają słoiki i łyżki. 5 dziewczyn i 3 chłopaków stoją przy stole. Na stole stoi wielka miska sałatki. Dwóch chłopców jest w trakcie mieszania sałatki.