Rodzinne Ogródki Działkowe

W Pierwszy Dzień Wiosny klasy 0A i 0B udały się na spacer do Rodzinnych Ogródków Działkowych. Celem wycieczki była obserwacja przyrody wczesną wiosną oraz zapoznanie dzieci z ekologiczną uprawą roślin .Dzieci poznały naturalne środowisko i warunki wzrostu roślinności, owoców i warzyw oraz dowiedziały się jakie prace ogrodnicze wykonuje się wiosną. Rozpoznawaliśmy różne gatunki drzew, kwiatów, krzewów oraz karmiliśmy zwierzątka. Na koniec zajęć otrzymaliśmy słodki upominek. Serdecznie dziękujemy za miło spędzony czas! Grupa dzieci stoi w szeregu. Przed dziećmi kwiaty wyrastające z ziemi. W tle drzewa i drewniana altana. Grupa uśmiechniętych dzieci stoi obok siebie. W tle drzewa i krzewy. Grupa uśmiechniętych dzieci stoi obok siebie. Niektóre mają uniesione ręce ku górze. W tle drzewa, krzewy. Grupa dzieci dotyka, ogląda, a także wącha krzaki lawendy.