„NAJWIĘCEJ MOCY JEST W PIERWSZEJ POMOCY”

Na ciemnym tle okna aplikacji Teams widok z 12 kamer. W każdym okienku przed komputerem siedzi drużyna składająca się trzech zawodników. Po prawej stronie czat uczestników.2. etap II Wojewódzkiego Konkursu z PP za nami. W konkursie wzięły udział 33 drużyny z województwa pomorskiego. W wyniku przeprowadzonych eliminacji do finału konkursu przechodzą drużyny z najwyższą punktacją z Quizu:

– Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Gdańsku,
– SP 11 w Tczewie,
– Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Gdyni,
– SP 2 w Sierakowicach,
– Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w Gdańsku,
– SP 47 w Gdańsku.

Serdecznie zapraszamy finałowe drużyny na zawody z pierwszej pomocy, które odbędą się w naszej szkole w maju.

Wszystkim drużynom gratulujemy wiedzy i zaangażowania w ideę niesienia pierwszej pomocy, a ich opiekunom dziękujemy za przygotowanie uczniów.

Na ciemnym tle okna aplikacji Teams widok z 12 kamer. W każdym okienku przed komputerem siedzi drużyna składająca się trzech zawodników. Po prawej stronie czat uczestników. Na ciemnym tle okna aplikacji Teams widok z 12 kamer. W każdym okienku przed komputerem siedzi drużyna składająca się trzech zawodników.