Wyjście do Muzeum Morskiego

Siedmioro dzieci stoi przed basenem na którym są statki zdalnie sterowane w zmniejszonej skali.Dnia 13 kwietnia klasa 2c uczestniczyła w zajęciach Jak działa port w Muzeum Morskim w Gdańsku. Uczniowie poznali rodzaje statków transportowych i jakie towary przewożą. Wspaniale bawili się w sali interaktywnej. Spacer uliczkami Gdańska był okazją do przypomnienia informacji o najważniejszych zabytkach naszego pięknego miasta.

Dwadzieścia troje dzieci stoi w modelu żaglowca.

Chłopiec stoi przed modelem kontenerowca który próbuje załadować klockami imitującymi kontenery.

23 uczniów w kamizelkach odblaskowych stoi przed fontanną Neptuna w Gdańsku. Na drugim planie znajduje się Dwór Artusa.