Konkurs ładnego pisania dla klas II-III „Wokół Konstytucji 3 Maja”- rozstrzygnięty

Laureaci konkursu stoją w rzędzie na środku sali gimnastycznej. W dłoniach trzymają dyplomy i nagrody. Przy uczniach stoi pani dyrektor, która trzyma w ręku mikrofon. Obok stoi pani wicedyrektor. W tle dekoracja z okazji Święta Konstytucji Trzeciego Maja.Jury brało pod uwagę ogólne wrażenie estetyczne, czytelność, prawidłowe rozmieszczenie tekstu, poprawność ortograficzną oraz interpunkcyjną, a także właściwe łączenie liter. Uwzględniając te kryteria wyniki prezentują się następująco:

KATEGORIA: KLASY II
I m-ce:  Vera  Prystauka kl. II a
II m-ce: Aleksandra Borsuk kl. II c
III m-ce: Nadia Ślęczka kl. II a
Wyróżnienia: Oliwia Luleńska kl. II b, Natalia Sosińska kl. II b, Wiktoria Wojciechowska kl. IIc
KATEGORIA: KLASY III
I m-ce: Alicja Tomczak kl. III a
II m-ce: Julia Kiedrowska kl. III c
III m-ce: Aurelia Kotlicka kl. III c
Wyróżnienia: Barbara Matuszewska kl. III a, Marcelina Chilicka kl. III b, Aleksander Różak kl. III b
G R A T U L U J E M Y!Laureaci konkursu stoją w rzędzie na środku sali gimnastycznej. W dłoniach trzymają dyplomy i nagrody. Przy uczniach stoi pani dyrektor, która trzyma w ręku mikrofon. Obok stoi pani wicedyrektor. W tle dekoracja z okazji Święta Konstytucji Trzeciego Maja.