Obchody Dnia 3 Maja w Zerówce

Dzieci ustawione są w grupie. Ubrane są odświetnie z naklejonymi kotylionami na kurtkach. Część dzieci trzyma w rękach  flagi Polski. Inne dzieci trzymają flagę z logo szkoły oraz flagę z logo Gdańska. Dnia 26 kwietnia oddział przedszkolny reprezentował naszą szkołę w pochodzie „Witaj Majowa Jutrzenko”. Wydarzenie miało na celu przygotowanie do obchodów uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja oraz uświadomienie dzieciom znaczenia takich wartości jak: wolność, patriotyzm, ojczyzna,niepodległość i demokracja.

Dzieci ustawione są w grupie. Ubrane są odświetnie z naklejonymi kotylionami na kurtkach. Część dzieci trzyma w rękach flagi Polski. Inne dzieci trzymają flagę z logo szkoły oraz flagę z logo Gdańska.

Dzieci stoją w parach i są odświetnie ubrane. Na kurtkach mają naklejone kotyliony biało czerwone. Pierwsza para trzyma flagę z logo szkoły. Pozostałe dzieci mają w rękach flagi Polski.