Warsztaty o szkodliwości spożywania napojów energetycznych

3 chłopców I 3 dziewczynki oraz 1 pani nauczycielka stoją przy tablicy. Przed dziewczynką leży miska wraz z butelką coli. Dziewczynka trzyma kartkę w ręce24 kwietnia odbyły się warsztaty prowadzone przez uczniów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego  Nr 2 w Gdańsku wraz z nauczycielem p. Anną Rekowską dla klas 8.
Celem spotkania było zwiększenie i usystematyzowanie wiedzy na temat zdrowia w kontekście szkodliwości spożywania napojów energetycznych.

W klasie siedzą uczniowie w ławkach. Przy tablicy stoi 4 chłopców I 3 dziewczynki wraz z nauczycielką. Nauczycielka robi im zdjęcia

3 chłopców I 3 dziewczynki oraz 1 pani nauczycielka stoją przy tablicy. Przed dziewczynką leży miska wraz z butelką coli. Dziewczynka trzyma kartkę w ręce W klasie siedzą uczniowie. Przy tablicy stoją 2 dziewczynki I 3 chlopcow. Chłopiec przy tablicy otwiera energetyka, nachylając się do dziewczynki