Konkurs ładnego pisania

Uczestnicy konkursu ustawieni w dwa rzędy, pierwszy kuca, drugi stoi. Laureaci trzymają w dłoniach dyplomy i nagrody. Dwie nauczycielki stoją wśród dzieci, jedna z prawej, druga z lewej strony. W tle dwie tablice z informacjami, ozdobiona choinka, ściana, na której wiszą rysunki, dyplomy.KONKURS ŁADNEGO PISANIA DLA KLAS II-III „ZIELONE PIÓRO” ROZSTRZYGNIĘTY
Jury brało pod uwagę ogólne wrażenie estetyczne, czytelność, prawidłowe rozmieszczenie tekstu, poprawność ortograficzną oraz interpunkcyjną,  a także właściwe łączenie liter.

Uwzględniając te kryteria wyniki prezentują się następująco:
I m-ce: Aleksandra Borsuk kl.3c
II m-ce:  Vera  Prystauka kl. 3a