Warsztaty świąteczne 1b

Wczoraj uczniowie 1b wraz z rodzicami wzięli udział w świątecznym spotkaniu. Przy dźwiękach świątecznych piosenek powstawały piękne kartki świąteczne.  Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali i jednocześnie świetnie się bawili. Serdecznie dziękuję rodzicom za przybycie.W sali lekcyjnej przy złączonych stołach siedzą rodzice i ich dzieci wykonują kartki świąteczne. W sali po prawej stronie stoi Pani odwrócona tyłem. PO lewej stronie stoi pan.w sali lekcyjnej są dzieci i ich rodzice. wykonują przy stołach prace plastyczną tj kartkę świąteczną. Jest ich 25.W sali lekcyjnej jest 18 osób, rodzice i dzieci wykonują kartki świąteczne. Mamy przytulają się do dzieci. Są zadowoleni i uśmiechnięci.