Eksperymentujemy w klasie 1c

Siedmioro dzieci kucająca wokół stołu obserwuje szklane naczynie z bąbelkującą biało-żółtą cieczą.Eksperymentujemy w klasie 1c 👩‍🔬👨‍🔬🌯Woda jest jednym z najpopularniejszych składników wielu eksperymentów. Jest powszechnie dostępna, a eksperymenty z jej udziałem są bardzo proste do przeprowadzenia.
Uczniowie 1 c przekonali się, że wystarczy tylko woda, płyn do naczyń, kolorowa farbka by powstała ,,bąbelkowa burza” w naczyniu. Eksperyment miał być przede wszystkim okazją do zabawy i szczypty wiedzy. Jak się okazało był to strzał w dziesiątkę .
Grupa dzieci stojąca i kucająca przy ławce szkolnej. Na ławce szklane naczynie z biało- żółtą cieczą.Troje uśmiechniętych chłopców przy ławce szkolnej. Na ławce szklane naczynie z biało- żółtą cieczą.Kolorowa sala szkolna. Grupa dziewczynek i chłopców stojących przy stole. Na stole dwa szklane naczynia.Grupa dzieci w klasie szkolnej stojąca wokół stołu. Na stole dwa szklane naczynia z kolorową cieczą.Grupa uczniów stojących wokół ławki szkolnej. Jeden z uczniów przelewa żółtą ciecz do szklanego naczynia.Grupa dzieci w sali szkolnej skupiona wokół stołu. Na stole trzy szklane naczynia. Jeden z chłopców miesza białą ciecz.Siedmioro dzieci kucająca wokół stołu obserwuje szklane naczynie z bąbelkującą biało-żółtą cieczą.