Dzień Edukacji Narodowej świętowały klasy 1-3 i oddział przedszkolny

Na przedzie stoi dwóch uczniów, jeden dmie w trąbkę, drugi trzyma teczkę, na którą patrzy uczeń z trąbką. W tle dzieci, niektóre trzymają papierowe kwiaty. Wszyscy ubrani na galowo.„Czternastego października wpisujemy do dziennika dobre stopnie wszystkim, co pracują w szkole!
Za wysiłki i za trudy nikt nagrody nie odmówi
właśnie w święto Edukacji Narodowej!”

Duża grupa uczniów w galowych ubraniach stoją w szeregach na tle ściany z czarnej płachty do której przyczepione są litery Słowo miłość - za ich troski, słowo wdzięczność za ich trud. Po prawej trzech uczniów przed szeregiem, jeden trzyma mikrofon, wszyscy maja skierowane twarze do mikrofonu. [15.10 12:45] MARIA RELISZKO DEN A dzień wcześniej niż klasy starsze, Dzień Edukacji Narodowej świętowały klasy 1-3 i oddział przedszkolny. "Czternastego października wpisujemy do dziennika dobre stopnie wszystkim, co pracują w szkole! Za wysiłki i za trudy nikt nagrody nie odmówi właśnie w święto Edukacji Narodowej!" Duża grupa uczniów w galowych ubraniach stoją w szeregach na tle ściany z czarnej płachty do której przyczepione są litery Słowo miłość - za ich troski, słowo wdzięczność za ich trud. Po prawej trzech uczniów przed szeregiem, jeden trzyma mikrofon, wszyscy maja skierowane twarze do mikrofonu. Duża grupa uczniów w galowych ubraniach stoją w szeregach na tle ściany z czarnej płachty do której przyczepione są litery Słowo miłość - za ich troski, słowo wdzięczność za ich trud. Po lewej flaga i godło Polski. Na środku stoi dziewczynka w kolorowym stroju gimnastycznym podnosząca wyprostowaną nogę do góry, która trzyma za piętę. Na przedzie stoi dwóch uczniów, jeden dmie w trąbkę, drugi trzyma teczkę, na którą patrzy uczeń z trąbką. W tle dzieci, niektóre trzymają papierowe kwiaty. Wszyscy ubrani na galowo. Na przedzie stoi dwóch uczniów, jeden dmie w trąbkę, drugi trzyma teczkę, na którą patrzy uczeń z trąbką. W tle dzieci, niektóre trzymają papierowe kwiaty. Wszyscy ubrani na galowo.