PAŹDZIERNIK miesiącem bibliotek szkolnych – filmowe piątki

rysunek dwóch dziewczynek czytających książkę. W górnej części napis rok 2022 październik międzynarodowy miesiąc bibliotek szkolnychZ okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, biblioteka zaprasza dzieci z klas 1-3 na seanse filmowe „Bajki naszych rodziców”. Aby obejrzeć film, należy w świetlicy szkolnej odszukać ukryty bilet wstępu i okazać przy wejściu bibliotekarzowi. Podczas piątkowych seansów częstujemy popcornem. W ramach promocji czytelnictwa po projekcji zapraszamy uczniów do wypożyczenia książki np. z bohaterami obejrzanych bajek.
10 uczniów klas młodszych, siedzi w czytelni multimedialnej i ogląda film animowany, na stole jest duża miska z popcornem. kilkoro uczniów klas młodszych, siedzi w czytelni multimedialnej i ogląda film animowany, na stole jest duża miska z popcornem.

wielka miska wypełniona popcornem

Uczestnicy seansu filmowego jedzą popcorn

kadr z filmu Koziołek Matołek
Uczniowie klas młodszych na piątkowym seansie filmowym, na stole misa z popokornem