Gratulujemy uczniom naszej szkoły za sukcesy odniesione w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Stop plastik. Ratujmy oceany”. Nasza szkoła zdobyła dwa III MIEJSCA: Michalina Tatarowicz kl. 5a, Maja Rogozińska kl. 5b oraz 6 WYRÓŻNIEŃ: Lena Szczyglak kl. 7d, Zuzia Cieślak kl. 5a, Karol Daszczyński kl. 6a, Martyna Mioduszewska kl. 6a, Kinga Bach kl. 7a, Amelia Obiedzińska kl. 6b, Magda Sawicka kl. 6b.
Archiwa kategorii: Kącik Sztuki
Abstrakcja geometryczna
Godło Polski
Tak dużo, że się nie mieści
Mój Region
Zapraszamy do zapoznania się z 16 pracami uczniów naszej szkoły przesłanych na Wojewódzki Konkurs Twórczości Regionalnej Dzieci i Młodzieży pt. „ Mój Region”.
Przemalujmy dzieła Mistrzów
Barwy lasu
Galeria talentów „Podróże po Europie”
Zapraszamy do zapoznania się z pracami naszych uczniów, nawiązujących tematyką do tegorocznej galerii talentów…
Rzeźby z drewna
Cuda z drewna wykonali uczniowie klas piątych na lekcjach zajęć technicznych. Wiele przy tym zabawy i wspaniałe dzieła sztuki – „ instalacje”.





