„Orzeł polski” – godło, prace wykonane na lekcji plastyki w klasach 5. zobacz zdjęcia
Archiwa kategorii: Kącik Sztuki
„Krajobraz jesienny” – prace klas 5
„Krajobraz jesienny w wydzierance”, prace wykonane na lekcji plastyki w klasach 5. zobacz zdjęcia„Dekalkomania jesienna” – prace klas 6
Zapraszamy do obejrzenia prac klas 6 wykonanych na lekcji plastyki. Czytaj dalej
„Ekslibris” – projekty klas 6
Zapraszamy do obejrzenia prac klas 6 wykonanych na lekcji plastyki. zobacz zdjęcia
„Imię- pismo artystyczne”-prace klas 6
Zapraszamy do obejrzenia prac klas 6, wykonanych na zdalnych lekcjach plastyki. Czytaj dalej
” Op-art” – prace wykonane na lekcjach plastyki w klasie 7

Daj się wciągnąć, oglądając galerię prac wykonanych pod kierunkiem p. Ewy Siemaszko. zobacz prace
Kuratoryjny Konkurs Plastyczny dla klas IV-VII – „Mity pędzlem i ołówkiem”
Zapraszamy do obejrzenia prac XVII edycji Kuratoryjnego Konkursu Plastycznego „Mity pędzlem i ołówkiem”, którego organizatorem jest p. Ewa Siemaszko.
Prace nagrodzone i wyróżnione
Prace dodatkowe na wystawie
„Zabytkowy Gdańsk” – prace wykonane na lekcjach plastyki klas 6
Nasz p
iękny Gdańsk widziany oczami uczniów klas szóstych. Prace zostały wykonane na zdalnych zajęciach z plastyki.
zobacz galerię prac
„Surrealizm” – prace wykonane na lekcji plastyki klas 7
Surrealistyczny świat według klas siódmych. Prace zostały wykonane na zajęciach zdalnych z plastyki.
„Morze” – prace wykonane na lekcji plastyki klas 5
Prace plastyczne wykonane na zajęciach zdalnych z plastyki. Zapraszamy do obejrzenia:)