Wiosenna wycieczka

Klasy III D i IIIF wybrały się na wiosenną wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego w Kiełpinie. Uczniowie zobaczyli narzędzia rolnicze, zwierzęta, które żyją na wsi, mogli nawet wydoić krowę! Przy piecu chlebowym formowali bułeczki, które po upieczeniu można było zjeść. W czasie przejażdżki wozem drabiniastym zwiedziliśmy okolice Kiełpina.

II edycja Szkolnego Konkursu Clash Royale

W dniu dzisiejszym odbyła się II edycja Szkolnego Turnieju Clash Royale. Tym razem zwycięzcą rozgrywek został Karol Wyrwicz z klasy Vd deklasując rywali. Tytuł wicemistrzowski przypadł Damianowi Radowskiemu z klasy IVe, zaś III miejsce zajął Mikołaj Batorski z klasy VIa. Łącznie w zmaganiach, na różnych arenach, udział wzięło 13 śmiałków. III edycja konkursu odbędzie się we wrześniu 2018 roku.