Zakończenie roku szkolnego klas 8

Po lewej stronie stoją uczniowie prowadzący uroczystość zakończenia roku szkolnego klas ósmych. Po prawej uczniowie składający życzenia dla nauczycieli i pracowników szkoły.W dniu 21 czerwca 2024 roku w naszej szkole rozpoczęło się uroczyste pożegnanie klas ósmych w obecności Dyrekcji Szkoły, nauczycieli oraz  rodziców. Uroczystość rozpoczęła się wejściem uczniów klas 8 w takt poloneza. Pani Dyrektor Barbara Deptała podsumowała lata edukacji naszych absolwentów, zwracając szczególną uwagę na wszystkie sukcesy.  Podczas uroczystości wręczono nagrody i wyróżnienia dla najlepszych uczniów oraz listy  gratulacyjne dla ich rodziców. Uczniowie klas ósmych zaprezentowali ostatni w murach naszej szkoły program artystyczny. Podziękowali wszystkim za lata spędzone w naszej szkole.

Życzymy wszystkim absolwentom dostania się do wymarzonych szkól oraz cudownych wakacji! . Pamiętajcie o nas, ale kierujcie swój wzrok w przyszłość. Bądźcie silni, odważni i mądrzy.  Do zobaczenia gdzieś w dorosłości…

Uczniowie klasy 8a wraz z Panią Dyrektor i wychowawcą, ustawieni w rzędzie, w rękach trzymają dyplomy absolwenta SP NR 47 w Gdańsku Uczniowie tańczący poloneza na boisku szkolnym, dziewczynki trzymają białe róże w prawych dłoniach. Uczniowie, którzy otrzymali Nagrodę Dyrektora SP nr 47. Pięć dziewczyn i pięcioro chłopców stoi w rzędzie i trzymają nagrody książkowe, obok Pani dyrektor. Nauczyciele i rodzice uczniów siedzą na krzesełkach ustawionych w rzędach na boisku szkolnym na uroczystości zakończenia roku szkolnego klas ósmych. Po prawej stronie Pani dyrektor i dwie panie wice dyrektor trzymają bukiety kwiatów. Po lewej stronie stoją uczniowie prowadzący uroczystość zakończenia roku szkolnego klas ósmych. Po prawej uczniowie składający życzenia dla nauczycieli i pracowników szkoły. Uczniowie tańczący poloneza na boisku szkolnym. Uczniowie tańczący poloneza na boisku szkolnym. Uczniowie tańczący poloneza na boisku szkolnym. Uczniowie stoją w rzędzie i śpiewają piosenkę Marka Grechuty "Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy", obok stoi uczennica, która gra na skrzypcach. Uczniowie klasy 8b wraz z Panią Dyrektor i wychowawcą, ustawieni w rzędzie, w rękach trzymają dyplomy absolwenta SP NR 47 w Gdańsku