Zakończenie roku szkolnego kl. 4-7

Z radością informujemy, że uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 już za nami!
Dziękujemy wszystkim uczniom za ich ciężką pracę i zaangażowanie w mijającym roku szkolnym. Naszym kochanym nauczycielom za świętą cierpliwość i wyrozumiałość, rodzicom za pomoc i pełne miłości serce, a wszystkim pracownikom szkoły za ich trud i poświęcenie w codziennej pracy na rzecz naszej szkoły.
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom i życzymy udanych wakacji pełnych słońca, odpoczynku i niezapomnianych przygód! 🌞
Do zobaczenia w nowym roku szkolnym! 😎🛫🏝️🏖️

Pani dyrektor trzyma w rękach mikrofon i przemawia. Po prawej stronie niej stoi kobieta i dwóch chłopców. Z lewej strony stoi kobieta i mężczyzna. Obok siebie stoją pani dyrektor i pani wicedyrektor. Piętnaścioro uczniów klasy 4c stoi ustawionych w szeregu, w rękach trzymają świadectwa. Po lewej stronie stoi wychowawczyni, a po prawej pani dyrektor. Czternaścioro uczniów z klasy 5a stoi ustawionych w szeregu, w rękach trzymają świadectwa. Po lewej stronie stoi wychowawca, a po prawej pani dyrektor. Dziewiętnaścioro uczniów z klasy 5b stoi ustawionych w szeregu, w rękach trzymają świadectwa. Po prawej stronie stoi wychowawczyni i pani dyrektor. Cztery dziewczynki i jeden chłopiec z klasy 6a stoją ustawieni w szeregu. Z lewej strony stoi wychowawczyni i pani wicedyrektor, a po prawej stronie stoi pani dyrektor. Osiemnaścioro uczniów z klasy 6b stoi ustawionych w szeregu. Pomiędzy nimi stoi wychowawczyni. Trzem ostatnim uczniom pani dyrektor wręcza świadectwa. Czternaścioro uczniów z klasy 6c stoi ustawionych w szeregu, w rękach trzymają świadectwa. Po lewej stronie miedzy uczniami stoi wychowawca. Jedenaścioro uczniów z klasy 7a stoi ustawionych w szeregu, w rękach trzymają świadectwa. Po lewej stronie stoi wychowawczyni, a po prawej stronie pani dyrektor. Sześć dziewczynek z klasy 7c stoi ustawionych w szeregu, w rękach trzymają świadectwa. Po lewej stronie stoi pani wychowawczyni i pani wicedyrektor, a po prawej pani dyrektor. Na boisku szkolnym, w dwóch szeregach stoją uczniowie, którzy trzymają w rękach książki. Po lewej stronie stoi pani dyrektor i pani wicedyrektor. Dziewczynka z klasy 7c stoi na boisku szkolnym i trzyma w rękach mikrofon. Po lewej stronie stoi pani dyrektor i wicedyrektor. Czworo dzieci stoi w szeregu na boisku szkolnym, Pomiędzy nimi stoją cztery panie polonistki. Jedna z nich trzyma w rękach mikrofon. Po lewej stronie stoi chłopiec i pani dyrektor. Wychowawczyni klasy 7c stoi na boisku szkolnym, w rękach trzyma mikrofon. Po lewej stronie stoi pani dyrektor i pani wicedyrektor. Uśmiechnięci uczniowie klasy 6b stoją w dwuszeregu na boisku szkolnym. Jeden chłopiec i jedna dziewczynka trzymają w rękach mikrofon. Troje uczniów klas 7 ustawionych w szeregu, dwie dziewczynki po bokach i jeden chłopiec w w środku. Wszyscy mają przewieszone przez ramię szarfy biało-czerwone. Chłopiec trzyma w rękach sztandar szkoły. Ośmioro uczniów stoi w szeregu, ubrani są na galowo. Po prawej stronie stoi pani dyrektor, w rękach trzyma mikrofon. Dziewczynka z klasy 6c stoi na boisku szkolnym i w rękach trzyma mikrofon. Na trzech krzesełkach siedzą obok siebie: nauczyciel wf, pani wicedyrektor, pani dyrektor. Po lewej stronie są biało czerwone flagi.