Zakończenie roku szkolnego kl.1-3

Na boisku szkolnym stoi 11 uczniów. W tle, z lewej strony dekoracja "WITAJCIE WAKACJE", z prawej strony, na płocie zawieszony baner z logo szkoły SPOstatni dzień roku szkolnego to czas podsumowań i podziękowań. Oprócz przemowy pani dyrektor, spotkanie uświetnił  krótki występ artystyczny uczniów klas I-III.
Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie .Wakacje czas zacząć! Życzymy, aby najbliższe dwa miesiące dostarczyły Wam wspaniałych przygód. Wracajcie wypoczęci,  uśmiechnięci oraz pełni sił i zapału do szkolnych wyzwań.
Na boisku szkolnym ustawione są krzesła. Przed nimi stoją uroczyście ubrani uczniowie, ich twarze są skierowane w stronę występującej na środku dziewczynki. Ma ona na sobie strój do tańca, na stopach nie ma butów.
Na boisku szkolnym stoi 6 uczniów. W tle, z lewej strony dekoracja "WITAJCIE WAKACJE", z prawej strony, na płocie zawieszony baner z logo szkoły SP 47 Gdańsk. Jedna dziewczynka, stojąca po lewej, trzyma w dłoniach kartkę. Chłopiec w czapce kolejarza stoi po środku i trzyma w prawej dłoni mikrofon, a w lewej lizak dyżurnego ruchu.Na boisku szkolnym stoi 4 uczniów. W tle, z lewej strony dekoracja "WITAJCIE WAKACJE", z prawej strony, na płocie zawieszony baner z logo szkoły SP 47 Gdańsk. Z tyłu stoi chłopiec w czapce kolejarza oraz dziewczynka. Z przodu, jeden chłopiec trzyma w dłoniach, przy ustach trąbkę. Obok niego stoi chłopiec z kartką w dłoniach.