Międzyszkolne Mistrzostwa Gdańska w Bowlingu

Pięcioro uczniów z klas siódmych stoi ustawionych w szeregu. Pani dyrektor zawiesza chłopcu medal na szyi. Obok stoi nauczycielka wf.🔉Mamy to! 🏆
Reprezentacja naszej szkoły odniosła wielki sukces. Po pokonaniu wszystkich drużyn z gdańskich szkół podstawowych zdobyła🥇 I miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Bowlingowych w kat. klas 7-8 🎳

Naszą szkołę reprezentowali:
Franek Wiliński, Artur Jaworowski, Krzysztof Kozłowski, Anna Szwajkowska, Olivia Schimikowski, Malwina Lewandowska.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom 💪

Pięcioro uczniów z klas siódmych, troje chłopców i dwie dziewczynki stoją ustawieni w szeregu. Na szyjach mają zawieszone medale. Jeden z chłopców trzyma w rękach puchar. Pomiędzy nimi stoi nauczycielka. Po lewej stronie stoją panie dyrektor. Z tyłu jest logo szkoły. Trzech chłopców i dwie dziewczynki stoją w szeregu. Pierwszemu chłopcu pani dyrektor wręcza medal. Po lewej stronie stoi nauczycielka i pani wicedyrektor. Pięcioro uczniów z klas siódmych stoi ustawionych w szeregu. Pani dyrektor zawiesza chłopcu medal na szyi. Obok stoi nauczycielka wf.