Warsztaty w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji

Kilka uczennic stoi przed zawieszonym na tablicy planem dzielnicy. Dwie z nich przyklejają do planu naklejkiOd 2017 roku na Starym Chełmie realizowany jest Gminny Program Rewitalizacji. Koordynator projektu, Biuro Rozwoju Gdańska, współpracuje z lokalnymi środowiskami w każdym z podobszarów rewitalizacji: z organizacjami pozarządowymi, instytucjami kultury, szkołami. W tym roku Gminny Program Rewitalizacji jest aktualizowany. W ramach prowadzonych działań uczniowie klasy 3a wzięli udział w warsztatach poświęconych dzielnicy Stary Chełm. Okazały się one skarbnicą wiedzy na temat postrzegania przez młodych mieszkańców ich najbliższego otoczenia. Były także okazją do zgłoszenia przez tę grupę swoich pomysłów na zmiany w dzielnicy.
Cztery uczennice siedzą przy stoliku, na którym leżą: karta pracy, długopis, dwa piórniki. W tle fragment drzwi i ściany, na której wiszą prace plastyczne. Dwie uczennice siedzą przy stoliku, w dłoniach trzymają przybory do pisania. Przed każdą z nich leży karta pracy oraz piórnik. W tle kolejna ławka i fragment wizerunku innego ucznia. Kilku uczniów stoi przed zawieszonym na tablicy planem dzielnicy. Dziewczynka dotyka plan dłonią, inni przyglądają się. Kilka uczennic stoi przed zawieszonym na tablicy planem dzielnicy. Dwie z nich przyklejają do planu naklejki