Szkolny Quiz „Bezpieczna droga do szkoły”

Dwie dziewczynki siedzą na krzesłach obrócone tyłem. Przed nimi na ławce stoją tablety, na których wyświetla się pytanie z quizu dotyczące znaków drogowych. W tle kolejna ławka i dwa krzesła.Na początku października odbył się Szkolny Quiz o Ruchu Drogowym dla klas I-III. Do zmagań przystąpiło aż 130 uczniów. Zwycięzcami Quizu zostali: Kamil z klasy 2c, Marta z klasy 3b oraz Stefan z klasy 3c. Serdecznie gratulujemy!Dwaj chłopcy i jedna dziewczynka pozują do zdjęcia z dyplomem oraz nagrodą w rękach. W tle na regałach stoją książki. Dwie dziewczynki siedzą na krzesłach obrócone tyłem. Przed nimi na ławce stoją tablety, na których wyświetla się pytanie z quizu dotyczące znaków drogowych. W tle kolejna ławka i dwa krzesła. W sali lekcyjnej w trzech rzędach ławek siedzą obróceni tyłem uczniowie drugiej klasy. Przed każdym z uczniów stoi na ławce IPad, na którym wyświetla się pytania quizu. W tle tablica z regulaminem konkursu oraz kolorowe obrazki.