Turniej „Dobble”

Przez ostanie 3 tygodnie w dużej świetlicy odbywał się turniej w „Dobble” – karcianą grę na spostrzegawczość. Uczestnicy turnieju wykazali się dużym zaangażowaniem, przez co rozgrywki były pełne emocji.
I miejsce – Lila 3b

II miejsce – Michał 3a

III miejsce – Hania Sz. 2c

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę!

Troje uczniów z klasy trzeciej siedzi przy stole w świetlicy szkolnej i prowadzi rozgrywkę w grę karcianą Dobble. Każdy z nich trzyma kartę w ręku, na stole leży stos kart.

Ośmioro uczniów z klas trzecich i drugich stoi w dwóch rzędach przed świetlicą szkolną, pozując do zdjęcia. Cztery dziewczynki w pierwszym rzędzie trzymają w rękach torebki z nagrodami.