Konkurs Piosenki Dziecięcej

W sali lekcyjnej na tle dekoracji z napisem „Konkurs piosenki dziecięcej”, stoi 7 dzieci, którzy trzymają w rękach dyplomy i nagrody na udział w konkursie. W czwartek, 14 marca w klasach 0A i 0B odbył się Konkurs Piosenki Dziecięcej. Głównym celem konkursu było popularyzowanie piosenki dziecięcej, prezentacja uzdolnień wokalnych przedszkolaków, rozbudzenie u młodych wykonawców zamiłowania do śpiewu i muzyki oraz kształtowanie wrażliwości artystycznej.
Każdy przedszkolak zaśpiewał dowolny utwór, a niektóre osoby przygotowały specjalną charakteryzację do tematyki utworu. Samo wyjście na scenę i wystąpienie przed publicznością było wyzwaniem dla każdego z uczestników. Mimo to wszyscy bardzo starali się, dlatego każdy został nagrodzony gromkimi brawami, dyplomami i nagrodami.

Wszystkim uczestnikom należą się ogromne brawa. Występ przed publicznością wymaga wielkiej odwagi!

Na podium stanęli:

Zosia Leszczyńska kl. 0A

Hana Borowiak kl. 0B

Erika Nesterenko kl. 0B

Jeszcze raz gratulujemy!

W sali lekcyjnej na tle dekoracji z napisem „Konkurs piosenki dziecięcej”, stoi dziewczynka i trzyma mikrofon.