Klasy IV-VII naszej szkoły, wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Coś mojego”, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Jestem” w Lublińcu. Na konkurs wysłano 16 najlepszych prac. Czekamy na wyniki i trzymamy kciuki!
Archiwa tagu: plastyka
Mój ulubiony bohater literacki
Barwy ojczyste – wręczenie nagród
Legendy słowem i pędzlem malowane
Pisanki, kraszanki…
Das ist doch sehenswert
Pisanki, jajka malowane…
Mój region
Mój Region
Zapraszamy do zapoznania się z 16 pracami uczniów naszej szkoły przesłanych na Wojewódzki Konkurs Twórczości Regionalnej Dzieci i Młodzieży pt. „ Mój Region”.







