SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „ZWIERZĘTA W POEZJI DZIECIĘCEJ”

Tablica informacyjna z napisem KONKURS RECYTATORSKI "ZWIERZĘTA W POEZJI DZIECIĘCEJ" i kolorowymi obrazkami zwierząt.4 kwietnia 2024 roku odbył się finał Szkolnego Konkursu Recytatorskiego „Zwierzęta w poezji dziecięcej”. Każdą klasę reprezentował jeden uczeń, wytypowany w drodze klasowych eliminacji. Jury w składzie: Krystyna Gołębiewska, Małgorzata Paszkiewicz i Joanna Górska jednomyślnie wytypowało najlepszych z najlepszych.
Kategoria: klasy 0-1
Zofia Leszczyńska kl. 0a
Szymon Gadomski kl. 0b
Maryia Trotskaya
Wyróżnienie:
Amelia Jankowska 1b
Kategoria: klasy 2-3
Aleksandra Majer kl. 3a
Zofia Borczuch kl. 2a
Marta Szóstakowska kl. 3b
Wyróżnienie:
Staś Pietralik kl. 2b

GRATULUJEMY!

Tablica informacyjna z napisem KONKURS RECYTATORSKI "ZWIERZĘTA W POEZJI DZIECIĘCEJ" i kolorowymi obrazkami zwierząt.5 uczniów ustawionych w 2 rzędach, jeden siedzi, drugi stoi. Dzieci trzymają w dłoniach dyplomy i książki. W tle tablica informacyjna z napisem KONKURS RECYTATORSKI "ZWIERZĘTA W POEZJI DZIECIĘCEJ" i kolorowymi obrazkami zwierząt.5 uczniów ustawionych w 2 rzędach, jeden siedzi, drugi stoi. Dzieci trzymają w dłoniach dyplomy i książki. W tle tablica informacyjna z napisem KONKURS RECYTATORSKI "ZWIERZĘTA W POEZJI DZIECIĘCEJ" i kolorowymi obrazkami zwierząt.