„NAJWIĘCEJ MOCY JEST W PIERWSZEJ POMOCY”

II tura PP Na ciemnym tle okna aplikacji Teams widok z 11 kamer. W każdym okienku przed komputerem siedzi drużyna składająca się trzech zawodników. W prawym dolnym rogu organizatorki konkursu na tle plakatu „NAJWIECEJ POMOCY JEST W PIERWSZEJ POMOCY”.2. etap III Wojewódzkiego Konkursu z PP za nami. W konkursie wzięły udział 32 drużyny z województwa pomorskiego. W wyniku przeprowadzonych eliminacji do finału konkursu przechodzą drużyny z najwyższą punktacją z Quizu:

– SP 1 w Chojnicach,
– SP 2 w Malborku,
– SP w Leśniewie,
– Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Gdyni,
– Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Gdańsku,
– SP 47 w Gdańsku.

Serdecznie zapraszamy finałowe drużyny na zawody z pierwszej pomocy, które odbędą się w naszej szkole w drugiej połowie maja.

Wszystkim drużynom gratulujemy wiedzy i zaangażowania w ideę niesienia pierwszej pomocy, a ich opiekunom dziękujemy za przygotowanie uczniów.

.I tura PP Na ciemnym tle okna aplikacji Teams widok z 12 kamer. W każdym okienku przed komputerem siedzi drużyna składająca się trzech zawodników. W prawym dolnym rogu organizatorka konkursu na tle plakatu „NAJWIECEJ POMOCY JEST W PIERWSZEJ POMOCY”.II tura PP Na ciemnym tle okna aplikacji Teams widok z 11 kamer. W każdym okienku przed komputerem siedzi drużyna składająca się trzech zawodników. W prawym dolnym rogu organizatorki konkursu na tle plakatu „NAJWIECEJ POMOCY JEST W PIERWSZEJ POMOCY”..III tura PP Na ciemnym tle okna aplikacji Teams widok z 9 kamer. W każdym okienku przed komputerem siedzi drużyna składająca się trzech zawodników. W prawym dolnym rogu organizatorki konkursu na tle plakatu „NAJWIECEJ POMOCY JEST W PIERWSZEJ POMOCY”