Szkolny Konkurs Plastyczno-Techniczny pt. „Barwy Ojczyste”

Z okazji zbliżających się majowych świąt ogłoszony został Szkolny Konkurs Plastyczno- Techniczny pt. “Barwy Ojczyste”. Konkurs skierowany był do uczniów klas I – III oraz grupy 0. Tematem konkursu była promocja Flagi RP i zachęcenie do identyfikowania się z barwami narodowymi. Uczniowie stworzyli w sumie kilkadziesiąt przeróżnych prac w kategorii płaskiej i przestrzennej.

Z dostarczonych do organizatorów prac, wybranych zostało ponad 30 najciekawszych, które to stworzyły galerię. Jury w skład którego weszli zarówno rodzice jak i nauczyciele, wybrało laureatów oraz wyróżnionych. Zostali nimi:

I miejsce:

Stanisław Urban kl. 2C

Katarzyna Marek kl. 1D

Małgorzata Gajewska kl. 1B

Zofia Sobiecka kl. 0

II miejsce:

Oliwia Jaworowska kl. 2B

Zuzanna Przywara kl. 1F

III miejsce:

Wiktoria Pozorska kl. 3B

Kaja Ziółkowska kl. 2A

Oliwia Elert kl. 2D

Wyróżnieni:

Natalia Karczewska kl. 2A

Blanka Pomykała kl. 2 C

Barbara Zielińska kl. 2A

Zosia Gajger kl. 2D

Julia Świtaj kl. 2D

Wojtek Krause kl. 1B

Karolina Kępa kl. 3B

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród miało miejsce podczas apelu 29 kwietnia.Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie oraz ich nauczycielom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie. Laureatom gratulujemy zwycięstwa.

Galeria…