Wiwat Maj!

Witaj maj! to hasło, które przyświecało uczniom naszej szkoły w ostatnim czasie. 29 kwietnia uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich mieli możliwość uczestniczenia w Akademii z okazji zbliżających się świąt majowych. W czasie przedstawienia dowiedzieli się, że w 1, 2 i 3 dzień maja obchodzimy Święto Pracy, Święto Flagi oraz Święto Konstytucji 3 Maja.

Każde z nich ma swoją historię i duże znaczenie dla naszego narodu. Uczniowie klas III b i IIIc starali się jak najlepiej pokazać, że warto pamiętać o przeszłych wydarzeniach, które znacząco wpłynęły na to, jak żyjemy dziś. Promowali postawę szacunku do symboli narodowych i pokazali, że można być dumnym z tego, że jest się Polakiem. W imieniu aktorów bardzo dziękujemy uczniom i nauczycielom za godną postawę podczas Akademii i zachęcamy do oglądania galerii zdjęć.

Galeria…