Superbohaterowie programu FAST Heroes

11 uczniów Koła Pierwszej Pomocy w maskach superbohaterów pozuje do zdjęcia trzymając w dłoni zeszyty ćwiczeń projektu FAST Heroes. W tle widać szkolne szafki na korytarzu. Oto Superbohaterowie z jedną ważną misją- ocalenia naszych dziadków. W drugim semestrze bieżącego roku szkolnego uczniowie Koła Pierwszej Pomocy klas I-III brali udział w kampanii Bohaterowie Załogi FAST Heroes, czyli interaktywnym programie edukacyjnym, którego celem jest podnoszenie świadomości w zakresie objawów udaru mózgu i konieczności uzyskania natychmiastowej pomocy w nagłych przypadkach. Niesamowity entuzjazm dzieci do uczenia się i dzielenia informacjami pomaga szerzyć tę wiedzę wśród członków rodziny, zwłaszcza wśród dziadków, z którymi łączy dzieci wyjątkowa więź. Polecamy program FAST Heroes https://pl-pl.fastheroes.com/ całej szkolnej społeczności.
10 uczniów klas I-III w sali lekcyjnej pozuje do zdjęcia trzymając własnoręcznie wykonane telefony z numerem 112, zeszyty ćwiczeń i maskę dziadka Franka. W tle widać tablicę i ekran, na którym wyświetlane są objawy udaru mózgu.

Uczniowie Koła Pierwszej Pomocy siedząc w sali lekcyjnej w ławkach oglądają na ekranie animowany film o objawach udaru mózgu.